Opieka dla seniora w Poznaniu

Pod troskliwą opieką

Opieka dla osób starszych Poznań

Oferujemy pomoc w znalezieniu opieki dla osób starszych w Poznaniu. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów opiekę i możliwość wyboru konkretnych godzin i usług. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów współpracujemy z osobami przeszkolonymi, posiadającymi odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które oprócz fachowej pomocy medycznej czy pielęgnacyjnej zawsze znajdą dla Państwa dobre słowo i wsparcie emocjonalne. Profesjonalna opieka domowa nad seniorem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy z powodów osobistych bądź zawodowych nie są w stanie sprawować jej samodzielnie. Opieka dla seniora Poznań – skorzystaj z naszej oferty.

Opiekunki dla seniora Poznań

Seniorzy z Poznania mogą liczyć na naszą pomoc w znalezieniu wykwalifikowanej opiekunki na terenie swojego miasta. Nasz personel posiada kwalifikacje do pomiaru podstawowych parametrów życiowych takich jak ciśnienie krwi czy temperatura ciała, podawania leków zgodnie z zaleceniami lekarza oraz pomocy w utrzymaniu codziennej higieny i poruszaniu się. Oprócz profesjonalnej opieki nasze opiekunki oferują Państwu także pomoc w wykonywaniu codziennych czynności takich jak zakupy czy gotowanie, rozmowę i otuchę w trudnych chwilach.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa potrzeby i wymagania są bardzo zróżnicowane. Aby zapewnić Państwu komfort i wygodę, oferujemy możliwość wyboru konkretnych godzin lub dni, w jakie nasze opiekunki będą Państwa odwiedzać. Istnieje także opcja wyboru opieki całodobowej, długoterminowej oraz świątecznej na terenie miasta Poznań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy