Opieka dla seniora w Poznaniu

Pod troskliwą opieką

Opieka dla osób starszych Poznań

Oferujemy pomoc w znalezieniu opieki dla osób starszych w Poznaniu. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów opiekę i możliwość wyboru konkretnych godzin i usług. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów współpracujemy z osobami przeszkolonymi, posiadającymi odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które oprócz fachowej pomocy medycznej czy pielęgnacyjnej zawsze znajdą dla Państwa dobre słowo i wsparcie emocjonalne. Profesjonalna opieka domowa nad seniorem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy z powodów osobistych bądź zawodowych nie są w stanie sprawować jej samodzielnie. Opieka dla seniora Poznań – skorzystaj z naszej oferty.

Opiekunki dla seniora Poznań

Seniorzy z Poznania mogą liczyć na naszą pomoc w znalezieniu wykwalifikowanej opiekunki na terenie swojego miasta. Nasz personel posiada kwalifikacje do pomiaru podstawowych parametrów życiowych takich jak ciśnienie krwi czy temperatura ciała, podawania leków zgodnie z zaleceniami lekarza oraz pomocy w utrzymaniu codziennej higieny i poruszaniu się. Oprócz profesjonalnej opieki nasze opiekunki oferują Państwu także pomoc w wykonywaniu codziennych czynności takich jak zakupy czy gotowanie, rozmowę i otuchę w trudnych chwilach.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa potrzeby i wymagania są bardzo zróżnicowane. Aby zapewnić Państwu komfort i wygodę, oferujemy możliwość wyboru konkretnych godzin lub dni, w jakie nasze opiekunki będą Państwa odwiedzać. Istnieje także opcja wyboru opieki całodobowej, długoterminowej oraz świątecznej na terenie miasta Poznań.

Godzinowa opieka dla seniora – Poznań

Opieka seniora (Poznań) nie zawsze wymaga nieustannej asysty, a jedynie pomocy w codziennych obowiązkach oraz higienie. Do skorzystania z oferty godzinowej opieki dla osób starszych (Poznań) zapraszamy osoby, które planują krótką nieobecność, podczas której potrzebują osoby, która zadba o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo seniora. Opiekunka zajmie się czystością i higieną podopiecznego, poda zalecane przez lekarza leki, a także załatwi w jego imieniu naglące sprawy, na przykład urzędowe.

Całodobowa opieka seniora – Poznań

Całodobowa opieka dla seniora (Poznań) jest możliwa zarówno z opcją zamieszkania wraz z podopiecznym, jak i bez niej. Niezależnie od Państwa wyboru, opiekunka zapewni pomoc medyczną i rehabilitacyjną, zadba o czystość i higienę, pomoże w poruszaniu się, a także wesprze seniora emocjonalnie. Jest to propozycja kompleksowej opieki dla osób starszych (Poznań) świadczonej przez doświadczone opiekunki o prawdziwie ludzkim podejściu.

Długoterminowa opieka dla osób starszych – Poznań

W ofercie długoterminowej opieki dla seniora (Poznań) znajduje się szeroki zakres usług. Jest ona skierowana do osób chorujących przewlekle, które potrzebują osobistego opiekuna, zorganizowanej pomocy pielęgniarskiej, a także monitoringu opieki. Taka opieka seniora (Poznań) cechuje się dużą kompleksowością, dzięki czemu spełnione są wszystkie potrzeby podopiecznego.

Oferujemy profesjonalną opiekę dla osób starszych (Poznań) o różnym zakresie usług. To do Państwa należy decyzja, do nas – należyte wykonanie, które Państwu gwarantujemy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy